MIĘDZYZDROJE
Letnia stolica Pomorza Zachodniego Kurort ze 150-letnią tradycją. Atrakcyjne apartamenty czekają na właścicieli.
PARK NARODOWY
Najpiękniejszy odcinek polskiego wybrzeża klifowego, dobrze zachowane lasy bukowe, unikalna delta Świny.
MORSKIE OKO
Niewątpliwy urok kurortu, bliska odległość od piaszczystej plaży, to atuty apartamentów Morskiego Oka.

Międzyzdroje pękają w szwach od ilości pubów, restauracji i dyskotek. Każdy może znaleźć miejsce dla siebie i spędzić miło czas. 

Oczywiście większość czynna jest tylko
w okresie letnim, ale także poza sezonem jest gdzie napić się piwa i pobawić
w interesującym towarzystwie.

Brak tutaj miejsca na opisanie wszystkich, atrakcyjnych miejsc. Niech wyjątkiem będzie jeden pub, który urzekł nas klimatycznym wystrojem wnętrza, obsługą i klientelą.
Miejsce z klimatem

Tawerna "Róża Wiatrów" znajduje się w samym centrum miasta, przy deptaku prowadzącym nad morze, na Placu Neptuna. Już od wejścia zwraca uwagę ciekawy wystrój. Styl irlandzki przeplata się z wystrojem nadmorskich pubów.

Lokal czynny jest cały rok w godzinach 12 - 24 (w sezonie oczywiście dłużej – tak jak życzą sobie tego klienci). Uwagę zwraca dosyć duży wybór gatunków piwa (chyba jedyny lokal w Międzyzdrojach gdzie znaleźliśmy Guinnessa) i mocniejszych alkoholi. Ewenementem na skalę kraju jest posiadanie ogromnego wyboru whisky (ponad 60 gatunków, w tym 16 gatunków whisky single malt).

Właściciele nie zapomnieli też o czymś "na ząb". Do wyboru mamy duży wybór mięs z grilla z pieczonymi ziemniakami, ryb, sałatek i zup.

Przy lokalu w sezonie turystycznym (od połowy kwietnia do końca września) funkcjonuje ogródek.

Pub szczyci się organizowaniem imprez okolicznościowych. Co roku, w ostatnią sobotę maja organizowana jest impreza urodzinowa lokalu (duże zniżki, konkursy, koncerty). Oprócz tego lokal dba o inne uroczystości (Walentynki, Św. Patryk, Andrzejki, Halloween, Sylwester, itp.).

Jak widać, możemy tutaj pobawić latem i poza sezonem, gdy na weekend przyjedziemy do naszego apartamentu, odpocząć od zgiełku miasta, pospacerować i napić się piwa.

Kontakt: tel. (91) 328 26 30
www.rozawiatrow.com